artykuł nr 1

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PODINSPEKTORA DS.KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ I WYMIARÓW PODATKÓW W URZĘDZIE GMINY KŁOMNICE

OGŁOSZENIE
O NABORZE NA STANOWISKO PODINSPEKTORA
DS.KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ I WYMIARÓW PODATKÓW
W URZĘDZIE GMINY KŁOMNICE

 Nabór nr 1/07

Opublikowany wBiuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kłomnice www.bip.klomnice.pl w dniu 30stycznia 2007r.

 Napodstawie art.3 a ust.3 ustawy z dnia 22 marca 1990r. o pracownikachsamorządowych/Dz.U. z 2001r. Nr142,poz.1593 z późn.zm./

Wójt Gminy Kłomnice
ogłasza nabórkandydatów na

Podinspektora ds. księgowości podatkowej i wymiarów podatków

I. Nazwa iadres jednostki której dotyczy stanowisko:

Urząd Gminy Kłomnice

ul. Strażacka 20

432-270 KŁOMNICE

       II. Miejsce iwymiar czasu pracy:

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu pełny etat

III. Wymagania:

Osoba ubiegająca się na to stanowisko musi spełniać następującewymagania niezbędne do zatrudnienia na tym stanowisku:

- jest obywatelem polskim,

- posiada wykształcenie conajmniej średnie

- posiada świadectwo ukończeniarachunkowości

- minimum pół roku stażu wurzędzie gminny na stanowisku pracownika referatu podatkowego,

- znajomość programówkomputerowych funkcjonujących na tym stanowisku,

- znajomość ustawy-ordynacjapodatkowa, rachunkowość jednostek budżetowych, finansach publicznych, ustawy opostępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej, o podatku rolnym i leśnychoraz o podatku i opłatach lokalnym,

- ma pełna zdolność do czynnościprawnych oraz korzysta z pełni prawpublicznych,

- posiada stan zdrowiapozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku,

- posiada nieposzlakowaną opinię,

- nie jest karana za przestępstwapopełnione umyślnie/oświadczenie kandydata/

- posiada prawo jazdy.

IV. Zakres zadań na stanowisku:

- sporządzanie wymiaru podatkówdla mieszkańców gminy Kłomnice,

- wydawanie zaświadczeń z zakresu  zadań na zajmowanym stanowisku,

- wystawianie upomnień i tytułówwykonawczych,

- księgowanie  komputerowe wpłat podatników,

- współpraca z sołtysami wsprawach inkasa,

- opracowywanie decyzjiumarzających należności podatkowe oraz decyzji w sprawach rozłożenia na ratynależności,

V. Kandydaci  przystępujący dootwartego konkurencyjnego naboru składają w Sekretariacie Urzędu GminyKłomnice, pokój 103,pisemną ofertę w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem”Oferta na stanowisko podinspektora ds.księgowości podatkowej i wymiaru podatków” w terminie do 12 lutego 2007r.w godzinach pracy urzędu.

Aplikacje,które wpłyną dotutejszego urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Oferta powinna zawierać:

- list motywacyjny,

-C.V.

-odpis świadectw lub dyplomów potwierdzającychkwalifikacje

- dokumenty potwierdzającewymagany staż pracy,

- świadectwo zdrowia,

- oświadczenie i niekaralności,

- oświadczenie kandydata owyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

VI.

Lista kandydatów spełniającychwymogi formalne zostanie upowszechniona w BIP Kłomnice.

Ogłaszający zastrzega sobie prawoodwołania naboru bez wyłaniania kandydatów w każdym czasie, bez podaniaprzyczyny.

Wyniki naboru zostanąupowszechnione w BIP oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Kłomnice.